Tato kolumbijská fitness modelka má nejspíše nejlepší tělo na světě!

Anllela Sagra je perfektní na všech těch správných místech

Sice jsou to celkem velká slova, ale proto, že na tohle stejně nebudeme mít nikdy přímou odpověď bych mohl s klidem říct, že tato kolumbijská modelka má nejspíše „to nejlepší tělo na světě.“

Jižní Amerika má zajisté silnou minulost s produkováním silných figur a skvělých křivek u žen, ale mohl bych upřímně říct, že Sagra je ta nejlepší zásilka, kterou kdy Kolumbie vyprodukovala, dokonce lepší než známá favoritka Sofia Vergara.

A to je nejspíš ten největší kompliment, jehož lze v tomto článku docílit.

Michelle Lewin by se dala s Anllelou na soutěžích srovnávat, ale někdo by klidně mohl říct, že Sagra je na tom dokonce postavou lépe.


Nejúchvatnější na Anlelle je její plnost svalů i přes tak hubenou a elegantní postavu. Podle GreatestPhysiques.com, je o dost vyšší než průměrné fitness modelky, měří 175 cm, díky čemuž má končetiny delší a její střed těla je vyrovnán.

Její nohy nevypadají tak silné, takže první místo v soutěži vzpěračství by určitě nedostala.

I přesto, Sagra tráví hodně času zlepšováním její nižší poloviny, jak jde vidět podle toho, že má opravdu dost svalové hmoty na kvadricepsech a také není žádná pumpička.

Chlapi, ale na nic nemyslete, protože tahle kočka je už zadaná. Bodybuilder a model Tomas Echavarria má tu čest nazývat Sagru jeho přítelkyní a ten ji jen tak neopustí.

A Anllelino břišní svalstvo je nejspíš partií,

která ji nejvíce definuje, není tolik vypracované, aby bylo odpudivé, ale zároveň je tolik vypracované, že ji to odlišuje od jejích vrstevnic. Sagra se přiznala v nedávném rozhovoru, že začala cvičit teprve tak před „čtyřmi až pěti“ lety, ale i přesto se dostala tak daleko v jejím režimu, že si užívá jen dvě cvičení za den, kde běhá hodinu až 90 minut.

Není překvapením, že její břišní svalstvo je její oblíbená část těla. I když je překvapivé, že Sagra říkala, že když necvičí, tak někdy prý „fakt hodně“ jí. Ale klidně si se mnou někdy zajdi do mekáče Anllelo, to teprve uvidíš co to znamená jíst hodně.

Anllela Sagra Instagram: https://www.instagram.com/anllela_sagra/
Přeloženo z: http://spotmebro.com/colombian-fitness-model/
Sdílej:
Share

Mohlo by se vám líbit...