14 faktů o The Walking Dead, o kterých nejspíš nevíte

The Walking Dead přešla z černobílého komiksu až na jeden z nejúspěšnějších seriálů. Koho by to napadlo? Zombíci, boj o přežití, šílené plot twisty, nenáviděné i milované postavy a brutální cliffhangery, to je jenom pár věcí, proč stojí za to sledovat The Walking Dead. Tento seriál má na světě miliony fanoušků, kteří jenom čekají, co se stane s jejich oblíbenými postavami a na to, jak bude postupovat příběh.

Tady jsou nějaké zajímavé fakty o tomto seriálu (obsahují spoiler ze 4. série):

1. Herci dostanou vždy „poslední večeři“ v ten den, kdy se natáčí smrt jejich postavy.

2. Každou sérii je intro k seriálu vždy temnější a ‚chodci‘ se víc a víc rozpadají.

3. Nikdo přesně neví, jak virus začal, nebo jak byl přenesen. Ví se jenom, že ho má každý. Když člověk umře a nemá zasažený mozek, vždy se z něj stane ‚chodec‘.

4. Pří pauzách na oběd jí herci, kteří hrají ‚chodce‘ spolu, mezitím co odděleně od nich spolu jí herci přeživších.
5. Darylova kuše – Horton Scout HD 25 Crossbow, se dá koupit buď ve Walmartu, nebo online za $321.

6. V rozhovoru pro National Public Radio, Steven Yeun (Glenn) řekl, že jeho rodiče (kteří emigrovali z Koreje jako dospělí) sledují seriál, ale nerozumí v něm pořádně angličtině, takže se koukají na seriál s Korejskými titulky. Yeun také říká, že mu jeho táta jednou řekl, aby poděkoval Melisse McBride (Carol) za to, že mu v seriálu zachránila život. I když mu Steven řekl, že to je jenom show, pan Yeun pořád trval na svém. Takže jí Steven nakonec poděkoval.

7. V komiksu Glenn a Maggie adoptují Sofii, což je dcera Carol.

8. Hershel byl pro skupinu takový ‚morální kompas‘ a dokázal pro Ricka a jeho skupinu vytvořit skvělé místo. I když teď Hershel už v seriálu nežije (Guvernér mu usekl hlavu), neodešel ze seriálu jen tak. Když odcházel, vzal si svoji falešnou useknutou hlavu s sebou a nechal si jí jako památku.

9. V rozhovoru Robert Kirkman (producent seriálu) řekl, že Norman Reedus (Daryl) původně měl hrát Merla Dixona. Tu roli mu nakonec nedali, ale nakonec se jim tak líbil, že přímo pro něj vytvořili roli Daryla.

10. V druhé sérii má Beth 17 let. Ve skutečnosti bylo Emily Kinney 25 let, když začala s natáčením seriálu.

11. ‚Chodci‘ vydávají velmi hlasitý a unikátní zvuk, který se skládá z vrčení a sténání. Ale jejich herci při natáčení žádné zvuky nevydávají. Zvuky jsou přidány až později. Faktem je také to, že hercům ‚chodců‘ říkají, že mají chodit, jako kdyby odcházeli z baru ve 2 hodiny ráno.

12. Hlavní postava Rick Grimes (Andrew Lincoln) v seriálů pochází z vymyšleného místa King County v Georgii, má to být pocta Stephenu Kingovi.

13. Jméno doktora v CDC, Edwin Jenner je reference na Edwarda Jennera, který vytvořil první vakcínu (na neštovice).

14. Seriálová postava Guvernéra má schovaných 24 hlav naložených ve vodě. Aby vypadaly hodně strašidelně, byly nabarveny na žluto pomocí kávy a čaje.
Přeloženo z: www.tickld.com

Sdílej:
Share

Mohlo by se vám líbit...