Bestie! Tento Afričan se brutálně namakal dokonce i bez suplementů!

Neuvěřitelný příběh Kulbily „Titania“ Samuela, africké bestie!

Lidé často mívají výmluvy, když jde o chození do posilovny. Někdy prostě nejsme v tak dobrém stavu mysli, aby jsme šli. Někdy jsme třeba pořád unaveni z posledního tréninku, tak posilovnu přeskočíme (většinou, když se mají cvičit nohy). Také si říkáme, že kdyby jsme měli přístup k lepším posilovnám s lepším vybavením, nikdy by jsme nic nepřeskakovali.

Pravda, je dost těžké chodit často do posilovny a pořád se držet diety. Ale teď se dozvíte o Kulbilu Samuelovi, Africkém bodybuilderovi z malé vesnice v Ghaně, který zvedá v domácí posilovně bez žádné klimatizace, suplementů a pořádného vybavení. Mohl by vám pomoct dotáhnout vaši motivaci na nový level.

Samuel začal posilovat, když mu bylo 21. Do posilovny ho vzal poprvé jeho kamarád Reginald Okyere Mintah 15. září 2011. Samuel říká, že je rád, že ho Reginald přivedl do světa fitness, protože mu to úplně změnilo život. Dokonce i přesto, že Samuel při jeho prvním tréninku dostal křeče a rozhodl se, že už posilovat nebude, ho Reginald nakonec namotivoval a oba šli cvičit hned další den. Ale to byl jen začátek

Pokud jde o kardio, Kulbila není jiný než my a bojí se, že by kvůli němu ztratil trochu svalů, takže to nechává na minimu. Přesněji dvakrát za týden a bývá to většinou běh a švihadlo. Když chce doopravdy spálit tuk, posiluje dvakrát denně.

Když není v posilovně, pracuje dočasně jako dělník na stavbách. Někdy ale díky své postavě dokonce pracuje jako vyhazovač. Samuela ale také sponzoruje společnost „SeriousAboutLifting“.

Teď ale přichází otázka, jak dokázal Samuel vybudovat takovou postavu bez žádných suplementů. Říká, že to je všechno o jeho jídle. Vím, že vás zajímá jeho jídelníček, hned se k tomu dostaneme.

Jeho první jídlo dne je „hausa koko“ a „koosay“ (kaše z prosa a fazolové koule). Další jídlo zahrnuje šest vaječných bílků, dva banány a lehce opečenou oves. Jeho třetí jídlo se skládá z rýže, batátů, pokrmu „eba“, uzené ryby (tuňák, sumec, nebo losos) a avokáda. Jeho čtvrté jídlo je to stejné, jenom je k tomu ještě rajčatová polévka, dvě vařená vejce a zelené olivy.

Samuel je ve fitness průmyslu znám pod přezdívkou „Titanium“, je založená na jednom z jeho oblíbených songů stejného jména od Davida Guetty. Jeho první bodybuilding soutěž se jmenovala „2014 Man Ghana National Championship“, kde získal třetí místo v kategorii střední váhy.

Samuelovy cíle jsou učinit v Ghaně naturální bodybuilding populární a také chce být zdrojem motivace pro všechny lidi na planetě.

Myprotein Impact Whey Protein

Přeloženo z: spotmebro.com

 

Sdílej:
Share

Mohlo by se vám líbit...