6 Bodybuilderů, vedle kterých i Ronnie Coleman vypadá malý

6 chlapů monstrózní velikosti!

Když se mluví o vysokých, obrovských bodybuilderech, většinou každému přijde na mysl Ronnie Coleman. Velkej Ron je přímo dnešní synonymum k velkým a vysokým bodybuilderům. Ale každopádně, jsou tu i další, kteří jsou až hrůzostrašně obrovští.

1. Toney Freeman

Známý jako „X-man“, Freeman má 188 cm. Jeho přezdívka ale nemá nic společného s jeho svaly mutantí velikosti, ale spíše s jeho klasickou bodybuildingovou „X postavou“ jeho širokých ramen, úzkého pasu a rozšiřujících se stehen.

Dobrá věc na Freemanovi je to, že toto léto mu bude 51, ale i přesto na něm nejsou vůbec vidět známky zpomalování a Freeman pořád jede. Jeho nejlepší místo v profesionální bodybuildingové soutěži bylo páté místo v 2008 Mr. Olympia a třetí místo v 2007 a 2013 Arnold Classic. Vtipný fakt o Freemanovi je to, že se v roce 2010 stal první osobou, kterou ve Švédsku zatkli za podezření z užívání látek ke zlepšení výkonu. Vtipné na tom je hlavně to, že u Freemana žádné takové látky nenašli, zatkli ho prostě proto, že je obrovský bodybuilder.

2. Craig Golias

Nejspíš jste tohohle chlápka viděli na nějakých obrázcích na facebooku a řekli jste si „že je to nějaký nevydařený Photoshop.“ Ale Craig takhle opravdu vypadá. Má 190 cm a váží 159 kg. Je vyšší a těžší než Rich Piana. V nedávném interview řekl, že za den jí jen čtyři jídla a stejně si zvládá udržet svoji obrovskou postavu.

3. Martyn Ford

Martyn se k bodybuildingu dostal úplně najednou minulý rok, kdy ho filmová hvězda Scott Adkins požádal, aby hrál ve čtvrtém díle v sérii Neporazitelných. Adkins řekl že potřebuje někoho, kdo vizuálně vypadá jako dobrý záporák a Ford se na roli hodil perfektně. Ve snímku si zahrál za postavu jménem Koshmar, neboli „Noční Můra“.

4. Lou Ferrigno

Velkej Lou je známý pro dvě věci. Podílel se na snímku Železný Schwarznegger a hrál Hulka v televizní show z 80. let. Je také známý proto, že byl jedním z nejvyšších soutěžících v profesionálním bodybuildingu. Většinou byl zařazen do speciální kategorie pro vysoké bodybuildery. Jeho největší úspěchy byla výhra v 1973 IFBB Mr. Universe a třetí místo v 1975 Mr. Olympia ve vysoké skupině. Poté ještě čtvrté místo v 1994 Mr. Olympia.Myprotein Impact Whey Protein

5. Aaron W. Reed

Tento moderní Titán měří dva metry a váží 118 kg. Je sice nejlehčí mezi našimi šesti, ale i přesto je impozantní. Ještě donedávna měl titul nejvyššího bodybuildera. Má užší postavu kvůli tomu, že je to spíše fitness model než bodybuilder. Právě proto váží „jen“ 118 kg. Krátkou dobu dokonce soutěžil ve WWE Superstars pod přezdívkou „Lift Sawyer“, dokud ho zranění nedonutilo odtud ustoupit. Jestli jsi hubený a vysoký chlápek, podívej se na Reedův „Trénink pro vysoké chlapy.“

6. Olivier Richters

Pamatujete, jak jsem psal, že Aaron Reed byl ještě nedávno nejvyšší bodybuilder na světě? Objevil se jeho vyzyvatel, Holanďan Olivier Richters. Tento chlap je tak velký, že oproti němu moderní monstra jako Thor Bjornsson a Martyn Ford vypadají jako trpaslíci. Měří 218 cm a váži okolo 140 kg. V dnešní době spolupracuje na reklamách a filmech v Holandsku a někdy jde i na bodybuildingovou soutěž. Jako všichni obři, Olivier sní o tom, že z něj bude známý WWE fighter a že bude velká Holywoodská hvězda.Myprotein Impact Whey Protein

Přeloženo z: spotmebro.com

Sdílej:
Share

Mohlo by se vám líbit...

 

Myprotein Official Partner