16 nejlepších fitness profilů na sociálních sítích, které se vyplatí sledovat

Díky nim můžete získat skvělou fitness inspiraci

Sociální sítě zpřístupnily sportovcům a dalším fit lidem možnost, aby si našli své místo pod sluncem a mohli ukazovat světu svá šílená workout videa. Pro tuto příležitost jsme prohledali internet, abychom mohli najít nejšílenější a nejvíce motivující YouTube a Instagram profily, které byste měli odebírat.

Nejlepší fitness kanály, kterými se můžete motivovat

1. Strenght Wars


Začněme hned něčím brutálnějším. Strenght Wars velmi originálně přistupují k silovým soutěžím. Skládají se ze dvou soutěžících, kteří mezi sebou zápasí v různých silových cvicích za sebou, u kterých zvedají šílené množství váhy.

Vypadá to, jakoby si někdo dal až moc nakopávače a snažil se svoje zkušenosti popsat pomocí série YouTube videí. Nedávno korunovali jejich nového šampiona, opravdového Polského hororového záporáka, který si říká The Faceless.

2. Rogue Fitness

Rogue je firma, která vyrábí činky a také sponzoruje všechny hlavní fitness události, jako jsou třeba Crossfit Games a Arnold Classic.

Myprotein Impact Whey Protein

Také publikují skvělá videa ve vysoké kvalitě z různých sportovních událostí. Takže jestli se chcete podívat na Briana Shawa, jak zvedá rekordní kamennou kouli, nebo jak Ben Smith vyhrává CrossFit games, můžete s tímto kanálem počítat.

3. BroScienceLife


Dom Mazzetti je lidský ekvivalent ke slovu „bro“. Za 10 let bude ve slovnících vedle tohoto slova jeho fotka. Jeho Youtube videa jsou upřímná a tvrdá, ale zároveň se u nich i zasmějete.

4. The Worlds Strongest Man


Soutěže WSM mají bohatou historii epických soubojů mezi silovými titány, jako jsou Bill Kazmaier, Jon Pall Simagrson, Mariusz Pudzianowski a Zydrunas Savickas, kteří všichni soutěžili na World’s Strongest Man. Všechny tyto utkání můžete zhlédnout na oficiálním kanálu.

5. Rich Piana


Ano, Rich je na tomto listu. Jinak by to snad nešlo, ne? Je jeden z nejvíce kontroverzních a zábavných osob z celé fitness komunity. Dělá většinou videa, která vypadají jako mokré sny každého tupého svalovce, ale někdy publikuje i inteligentní videa, která jsou často dost zajímavá.

6. The Rock

Nejnabitější člověk v celém zábavním průmyslu. Dwayne „The Rock“ Johnson je dnes nejlépe placený Holywoodský herec.

Žije svůj sen a cestuje kolem světa, potkává nové lidi a mezitím také uspokojuje svojí závislost na železu. Budí se totiž už ve 4 hodiny ráno, aby mohl začít svůj workout. Lidé si dokonce stahují jeho aplikaci, která je motivuje, aby ráno vstali z postele.

4. Protein Chef

Chcete být namakaní na léto, ale nevíte jak připravovat jídlo a co jíst? Je zde Derek Howes, aby vás zachránil. Publikoval více než 400 videí a chce vám ukázat, které jídlo je nejlepší na nabrání svalové hmoty. Takže na něj koukněte a začněte podle něj jíst, abyste aspoň trochu narostli.

8. Calum Von Moger

Calum Von Moger, neboli Král Koala je výherce Mr. Universe a superstar sociálních médií. Publikuje workout videa a fotky ze svého skvělého životního stylu. Potřebujete inspiraci? Dejte Calumovi follow.

9. Žydrunas Savickas

Tento litevský silák láme rekordy ve strongman sportu. Zatím vyhrál Arnold Strongman Classic osmkrát, World’s Strongest Man čtyřikrát a Europe’s Strongest Man třikrát.

Savickas je jediný dnešní strongman, který vyhrál všechny větší strongman soutěže. Koukněte na něj, abyste viděli jak se nejsilnější chlápek na planetě připravuje na závody a také co jí.

10. Thor Bjornsson

Pan Hollywood se dostal na tento list, protože se v jeho životě pořád něco děje. Pokud zrovna nenatáčí Hru o Trůny, tak nejspíš někde láme rekordy na různých strongmanovských soutěžích.

Myprotein Impact Whey Protein

Brzy bude dost často vidět, protože v létě vychází nová série Hry o Trůny. K tomu ještě bude v novém filmu „Kickboxer“ (kde hraje hlavního záporáka), který bude na plátnech v nadcházejících měsících. Sledujte ho na instagramu.

11. Infinite Elgintensity

Dom Mazzetti a jeho Broscience vám nestačí? Elgintensity je tedy kanál pro vás. Sbírá nejlepší a nejhorší části fitness průmyslu a všechno to dává do videí svým originálním způsobem.

12. Craig Golias

Golias je tak obrovský, že to vypadá jako kdybyste na člověka normální velikosti nasadili oblek se svaly nadměrné velikosti. Podívejte se na jeho instagram, abyste viděli jak může být moderní Goliáš tak obrovský.

13. Martyn Ford

Martyn Ford je chodící, mluvící a dýchající superpadouch z Marvelu. Má 203 cm a váží okolo 150 kg. Martyn je zatím znám hlavně proto, že je součástí týmu „5%“ Riche Piany a také protože bude hlavní padouch v novém filmu Undisputed 4.

14. Big Bad Santa

Albie Mushaney je na poloviční úvazek securiťák a na poloviční úvazek strongman. Mezitím je ale také Santa Claus na plný úvazek. Před pár lety začal soutěžit jako strongman a rozhodl se, že bude ten nejnamakanější Santa Claus na světě. Dejte mu follow, abyste věděli co Santa dělá, když nerozváží zrovna dárky.

15. Frank Medrano


Pravděpodobně nejlépe vysekaný člověk na planetě, Medrano je pán kalesteniky. Dračí vlajky, kliky při stojce – cokoliv řeknete, on to zvládne. Publikuje šílená workout videa na svůj Instagram.

16. Tony Sentmanat


Nejspíš jste ho viděli na Instagramu, jak předvádí nepochopitelné kousky. Je to jako by měl každou chvíli uletět, a proto si musí nakládat co největší váhu. Je to mariňácký veterán a bývalý SWAT operátor, který má přes 18 let zkušeností. Vetšinou publikuje videa, u kterých normální lidé popadají dech, i když se na ně jenom dívají.

Přeloženo z: http://spotmebro.com

Sdílej:
Share

Mohlo by se vám líbit...

 

Myprotein Official Partner