23letá Ruska benchuje 170 kg … Počkejte si, až uslyšíte její hlas

Tak tahle ženská je neuvěřitelná!

Tato 23letá vzpěračka se jmenuje Natalia Trukhina. Je to profesionální bodybuilderka z Ruska. Už v jejich 23 letech toho dokázala více než většina sportovců za celou jejich kariéru – protože už pokořila několik světových rekordů v bench pressu a také vyhrála několik titulů ve světovém šampionátu. I když měří jen 168 cm, váži ohromných 92 kg, většina z toho je čistá svalovina. Její ruka měří v obvodu 45 cm a její masivní nohy 72 cm. Nejúchvatnější jsou ale její vzpěračské rekordy: mrtvý tah 240 kg a bench press 170 kg!

Myprotein Impact Whey Protein

Abych byl upřímný, tohle určitě není typ holky, se kterou si můžete jen tak zahrávat. Jestli mi nevěříte, podívejte se sami.

Natalia Trukhina byla vždy upřímná ohledné jejího užívání anabolických steroidů. Přiznala, že si před závody bere 150 – 200 mg Primobolanu a 20 mg oxandrolonu v tréninkové dny.

Přiznala, že v jednu chvíli přemýšlela i nad růstovými hormony, inzulinem a peptidy, ale nakonec se rozhodla, že to není nic pro ní. Natalia říká, že si vede dobře i bez nich, ale také říká, že naopak anabolika jsou pro profesionální bodybuildery velmi důležitá věc.

Myprotein Impact Whey Protein

Přeloženo z: www.fitnessandpower.com

Sdílej:
Share

Mohlo by se vám líbit...