Nejšílenější lidské rekordy

Máte nějaký trik, se kterým se na párty chlubíte? Nejspíš se to nevyrovná těmto absolutně ztřeštěným a šíleným lidským rekordům:

Nejdelší ušní chlupy

Obyvatel Indie Anthony Victor drží rekord nejdelších ušních chlupů. Nejsem si ale zrovna jistý, že by se s tím ale měl někdo chlubit. Každopádně ale Victorovy chlupy měří úchvatných 18 centimetrů.

Nejdále vystrčené oči z důlků

Kim Goodman z USA dokáže své oči vystrčit až strašidelných 1.2 cm z jejich očních důlků. Měřeno to bylo v Turecku roku 2007. Po tomhle dnes v noci očekávám noční můry.

Nejdelší koupání ve vaně s červy

I když vůbec nechápu, proč by to někdo dělal, Christine Martin z Británie seděla ve vaně s červy 1 hodinu a 30 minut. Tuto šílenost uskutečnila roku 2002.

Nejpružnější kůže

Garry Turner z Británie dokáže svoji kůži natáhnout až 16 cm, z části kvůli jeho talentu, ale hlavně kvůli jeho Ehlers-Danlos syndromu. Porucha pojivových tkání ovlivňuje jeho kůži, vazy a vnitřní orgány, což mu dovoluje natahovat jeho kůži do nepřirozených rozměrů.


Nejvíce chřestýšů držených ústy

Nejsem si zrovna jistý, kdo ho k tomu přivedl. Jackie Bibby z USA drží rekord za nejvíce živých chřestýšů držených ústy. Roku 2001 držel 8 chřestýšů za ocas po dobu 12.5 sekund.

Nejdelší ženské nehty

68-letá Lee Redmond z USA držela rekord pro nejdelší ženské nehty. Začala si je pěstovat od roku 1979 a když byly roku 2008 měřeny, dosahovaly délky 865 cm. Naneštěstí byla tato třicetiletá snaha nakonec zmařena, protože roku 2009 přišla Lee o své nehty v automobilové havárii.

Největší váha tažena očními důlky

Chayne Hultgren, neboli Vesmírný Kovboj drží nejbizarnější a nejbolestivější rekord v největší váze, kterou táhl očními důlky. Tento Australan takto dokázal utáhnout 411 kg (lidi i kolo) na show ‚Lo Show Dei Record‘ v Itálii.

Nejdále vystříknuté mléko z oka

Ilker Yilmaz je stavební dělník z Turecka a dokáže vystříknout mlého ze svého oka až 280 cm. Tohoto úspěchu dosáhl v hotelu v Istanbulu roku 2004.


Hadí muž, který se dokáže provléknout tenisovou raketou

Captain Frodo se narodil v Norsku a žije v Austrálii. Známý je jako ‚Incredible Rubberman‘ díky jeho šíleným kouskům. Drží rekord za jeho schopnost protáhnout svojí hlavu a ramena skrz tenisovou raketu.

Myprotein Impact Whey Protein

Přeloženo z: all-that-is-interesting.com

Sdílej:
Share

Mohlo by se vám líbit...